Fixture List

MENS CHAMPIONSHIP

GREEN CHAMPION

PRESIDENTS

VICE PRESIDENTS

JUBILEE CUP

FIDDES CUP

TWO BOWL

JUNIOR CHAMPION


 D Chisholm & Sons Mens Championship
Back to top of page

Winner
Round 2 Quarter Final Semi-Final Final
Played by 25 June
Played by 23 July
Played by 20 August
27 August
F Fraser Mike Davidson Mike Davidson
Mike Davidson
M Sloggie S Christie
S Christie
M Hillan M Hillan M Hillan
S Watt
K MacKay I Penwright
I Penwright
S Harrigan S Harrigan Mark Davidson  
A Christie
Mark Davidson Mark Davidson
R Hillan
A MacKenzie A MacKenzie A MacKenzie
A Robinson
R Douglas R Douglas
A MacKintosh



GREEN CHAMPION
Back to top of page

Winner
Round 2 Quarter Final Semi-Final Final
Played by 25 June
Played by 23 July
Played by 20 August
27 August
A MacKenzie A MacKenzie A MacKintosh
R Douglas
A MacKintosh A MacKintosh
H Harvey
M Sloggie E Davidson E Davidson
E Davidson
A Watt R Hillan
R Hillan
I Penwright I Penwright I Penwright  
Mark Davidson
A Robinson S Harrigan
S Harrigan
A Christie K MacKay M Hillan
K MacKay
F Fraser M Hillan
M Hillan



PRESIDENTS
Back to top of page

Winner
Round 2 Quarter Final Semi-Final Final
Played by 25 June
Played by 23 July
Played by 20 August
27 August
S Christie S Christie S Christie
A MacKenzie
F Fraser F Fraser
R Hillan
M Sloggie S Harrigan S Harrigan
S Harrigan
A Christie S Watt
S Watt
  M Davidson K MacKay  
 
  K MacKay
 
  M Hillan I Penwright
 
  I Penwright
 


VICE PRESIDENTS
Back to top of page

Winner
Quarter Final Semi-Final Final
Played by 23 July
Played by 20 August
27 August
A MacKenzie K MacKay
K MacKay
I Penwright S Harrigan
S Harrigan
M Hillan M Hillan  
R Hillan
S Christie S Christie
Mark Davidson


JUBILEE CUP
Back to top of page

Winner
Quarter Final Semi-Final Final
Played by 23 July
Played by 20 August
27 August
S Davidson S Davidson
F Fraser
C MacKenzie  
R Hillan
M Hillan M Hillan  
K Fraser
  C Ross
 



FIDDES CUP
Back to top of page

Winner
Round 2 Quarter Final Semi-Final Final
Played by 25 June
Played by 23 July
Played by 20 August
27 August
T Mackenna T Mackenna T Mackenna
R Mitchell
C Alexander S Watt
S Watt
C Ross C Ross J MacLeod
K Fraser
F Fraser J MacLeod
J MacLeod
  Mike Davidson Mike Davidson R Douglas
 
  C MacKenzie
 
  R Douglas R Douglas
 
  A Robinson
 



Winner
Round 2 Quarter Final Semi-Final Final
Played by 25 June
Played by 23 July
Played by 20 August
27 August
S Christie S Christie S Christie
A Robinson
M Hillan M Hillan
S Harrigan
Mike Davidson Mike Davidson K MacKay
C Ross
K MacKay K MacKay
S S Davidson
H Harvey A MacKenzie A MacKenzie  
A MacKenzie
Mark Davidson Mark Davidson
M Sloggie
R Hillan C Alexander S Watt
C Alexander
S Watt S Watt
C MacKenzie




JUNIOR CHAMPION
Scott Davidson  
Craig Davidson